NT2 / Dutch niveau 7 | 3.1 | B2 | mondeling 50% e-learning

contacteer ons
Get social!
Inhoud
Praktisch
Inschrijven | interesse
Met onze jarenlange expertise in e-learning kan je ook in het Vantage-niveau, B2 module spreken, digitaal aan de slag! Met continu individuele feedback en met de nadruk op direct communiceren heeft het Nederlands al snel geen geheimen meer voor jou. Ga ervoor!
In niveau 7 kan je bijna autonoom een vlot gesprek voeren over een breed scala aan onderwerpen. Je kan spontaan en vloeiend reageren in gesprekken met moedertaalsprekers. Ook je mening uitdrukken en ervaringen beschrijven gaat steeds vlotter. Je slaagt erin om de essentie van moeilijkere teksten te begrijpen zowel over concrete als abstracte onderwerpen.
In de module 3.1 ligt de focus op spreken en luisteren, voor lezen en schrijven kan je terecht in de module 3.2

  • CURSUS 50% = vaste les op school + vrije les online leerplatform via LAPTOP/PC thuis
Je combineert les in de klas met digitale oefeningen. Met behulp van instructievideo’s, apps en speciale software oefen je grammatica, woordenschat, luisteren, lezen en schrijven. In de klas ligt de focus op spreken.

Is een e-learning cursus iets voor jou? Lees het hier

  • een informeel gesprek voeren waarin je de rollen van verteller en 'luisterend oor' kan innemen
  • een gestructureerde discussie voeren over een onderwerp dat bij jouw leefsituatie past
  • een demonstratie geven, waarbij je bijvoorbeeld een gerecht klaarmaakt, een spel uitlegt,…
  • een betoog houden of een groep mensen oproepen tot actie
  • instructies via de telefoon geven en begrijpen
  • de informatie tijdens een informatieve sessie buiten de klas begrijpen en structureren
  • de grote lijnen en argumenten in een debat begrijpen
  • een film of documentaire samenvatten en navertellen
  • je mening geven bij luisterfragmenten
Meer info